All in One SEO Pack Pro Full İndir

A+
A-

All in One SEO Pack Pro Full İndir

WordPress site kullanan bir çok kişinin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biride All İn One Seo Pack eklentisi, bu eklenti google aramalarında anahtar kelime, başlık ve alt başlık kısımlarında seo sıralamalarında sizlere büyük etki sağlayan harita ve diğer araçlarla sitenize büyük etkisi olan eklenti..

En popüler eklenti olan All İn One Seo Pack bir çok kişinin bulmakta zorlandığı bir eklenti olmakta hal böyle olunca bazen arama gereksiniminde bulunuyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına bu eklentiyi siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz umarım faydalı ve yararlı olur..

All İn Seo Pack Eklentisi Nasıl yüklenir?

Eklentiyi kurmak için öncelikle FTP‘nize kullanıcı adı şifreniz ile  bağlanıyorsunuz, daha sonra indirdiğiniz dosya içerisinde all-in-one-seo-pack-pro klasörünü public_html/wp-includes/plugins klasörünün içine atıyorsunuz. Daha önceden yüklediyseniz oradaki all-in-one-seo-pack klasörünü silip atıyorsunuz. Sakın üzerine yazmayın eskiyi silin yenisini yükleyin. Sonrasında WordPress admin panelimize giriyoruz ve eklentimizi aktifleştiriyoruz. İşte bu kadar..

 

Not: Eklentiyi yükleme yaparken sitenize bilgi girişi yapmayın. Hata ile karşılaşırsınız en güncel ve en yeni sürümünü aşağıda verdiğim linkten reklamları geçerek indirebilirsiniz, winrar yardımı ile dosyaları çıkartıp all-in-one-seo-pack-pro klasorü seklinde direk site icerisinde plugins klasorüne atınız.

 

ALL İN SEO PACK PRO EKLENTİSİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.