Beden İşcisi (İnşaat) İş İlanları

Beden İşcisi (İnşaat) İş İlanları

İnşaat İşcisi İş ilanları İşkur aracılığı ile yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İnşaat sektöründe hizmet veren bir çok iş yeri için,tam zamanlı dolgun ücretle çalışabilecek İnşaat İşcisi  alımı yapıyor.Peki başvuru şartları neler, hangi illere alım yapılıyor? İşte detaylar ve daha fazlası..

İNŞAAT İŞCİSİ İŞ İLANI

İNŞAAT İŞCİSİ İŞ İLANI

İşkur İnşaat İşcisi  İş İlanı

İşsizlik sorunu bir çok insan için devam ederken, İşkur aracılığı ile iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bugün sizler için; Güncel İnşaat İşcisi  İş İlanlarını bir araya topladık umarım faydalı olur. Alımlar günlük değişkenlik gösterdiğinden ilanları günlük takip etmenizi öneririz. İşte alım yapılan iller..

DÜZCE,İSTANBUL,ANKARA,SİVAS,ADIYAMAN,KOCAELİ,ELAZIĞ ve bir çok il için İnşaat İşcisi  İş ilanı yayında.. İşte başvuru şartları..

İnşaat İşcisi İş ilanları Başvuru Şartları

Başvurular şahsen İşkur İl binalarında veya online olarak İşkur Resmi Sitesinden aşağıda verdiğimiz linklerden takip ederek başvuru İl’lerini görüntüleyebilir üye olarak veya E-devlet üzerinden online başvuru sağlayabilirsiniz. Başvuru şartları ilanlara göre farklılık göstermekle beraber, genel başvuru şartları ise şu şekilde;

  • Vasıfsız,
  • Takım çalışmasına uyum gösterebilen,
  • Herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan ,
  • İşini severek yapan ve sorumluluk sahibi,
  • Tercihen daha önce inşaatlarda çalışmış,
  • Uzun vadeli çalışmayı düşünen, tercihen askerliğini yapmış,

BEDEN İŞCİSİ(İNŞAAT)  İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.