Temizlikçi İş İlanları

Temizlikçi İş İlanları

Temizlik İş ilanları İşkur aracılığı ile yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) mevcut ve yeni açılan bir çok iş yeri için,tam zamanlı en az asgari ücret ile çalışabilecek bay- bayan eleman Temizlik görevlisi alımı yapıyor.Peki başvuru şartları neler, hangi illere alım yapılıyor? İşte detaylar ve daha fazlası..

İşkur Temizlik İş İlanları

İşsizlik sorunu bir çok insan için devam ederken, İşkur aracılığı ile iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bugun sizler için Güncel Temizlik İş İlanlarını bir araya topladık umarım faydalı olur. Alımlar günlük değişkenlik gösterdiğinden ilanları günlük takip etmenizi öneririz. İşte alım yapılan iller..

ANTALYA,MALATYA,İSTANBUL,BURSA,KASTAMONU,NİĞDE,BALIKESİR  ve bir çok il için Temizlikçi iş ilanları yayında.. İşte başvuru şartları..

Temizlikçi  İş ilanları Başvuru Şartları

Başvurular şahsen İşkur İl binalarında veya online olarak İşkur Resmi Sitesinden aşağıda verdiğimiz linklerden takip ederek başvuru İl’lerini görüntüleyebilir üye olarak veya E-devlet üzerinden online başvuru sağlayabilirsiniz. Başvuru şartları ilanlara göre farklılık göstermekle beraber, genel başvuru şartları ise şu şekilde;

  • Bay-bayan,
  • İletişim becerileri gelişmiş,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,
  • Pratik ve hijyen kurallarına dikkat eden,
  • Çalışmasına engel herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 3 yıl tecilli,

TEMİZLİK İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Abdulmenaf cengiz dedi ki:

    Ben daha önce temizilik şirketinide calışıtım ben