Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) İş İlanı

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) İş İlanı

İşkur üzerinden Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) Alımı yapılıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden bir çok petrol ofisi firmasına Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) personel alım ilanı yayımlandı.

pompacı

pompacı iş ilanı

Petrol İstasyonlarına Pompacı Alımı

Pompacı iş ilanları  ilanlarının bulunduğu iş fırsatları sadece sitemizde.. Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı Akaryakıt Satış Elemanı  alım ilanları için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

Akaryakıt Satış Elemanı Ne İş Yapar?

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı); akaryakıt satış istasyonlarında, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, kara yolu taşıtlarına akaryakıt ikmali yapma, müşterilere basit teknik hizmetler verme, satış bedelini tahsil etme ve faturalandırma, istasyon akaryakıt tanklarının bakım ve kontrol işlemlerini yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

 

AKARYAKIT SATIŞ ELAMANI İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İşsizlik sorunu ile baş başa kalan ve iş arayan bir çok vatandaşlar İŞKUR  Akaryakıt Satış Elemanı iş ilanları kategorisini yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak  Akaryakıt Satış Elemanı personel alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Akaryakıt Satış Elemanı için  genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

Akaryakıt Satış Elemanı İş İlanı İçin Genel Başvuru Şartları:

  •  20-45 yaş arası
  • En az lise mezunu
  • Dikkatli azim ve sabırla çalışabilecek
  • Dinamik hırslı
  • Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu
  • Hafta sonu ve esnek çalışma sistemine uyabilecek
  • Müşteri iletişimi iyi olan, güler yüzlü ve disiplinli.
  • Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli
AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.