Alüminyum Jant Makinesi Operatörü İş İlanları

Alüminyum Jant Makinesi Operatörü İş İlanları

Alüminyum Jant Makinesi Operatörü İş ilanları İşkur aracılığı ile yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İmalat üzerine  faaliyet gösteren bir çok fabrika ve iş yeri için,tam zamanlı dolgun ücretle çalışabilecek eleman alımı yapıyor.Peki başvuru şartları neler, hangi illere alım yapılıyor? İşte detaylar ve daha fazlası..

İşkur Alüminyum Jant Makinesi Operatörü İş İlanları

İşsizlik sorunu bir çok insan için devam ederken, İşkur aracılığı ile iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bugun sizler için Güncel Alüminyum Jant Makinesi Operatörü İş İlanlarını bir araya topladık umarım faydalı olur. Alımlar günlük değişkenlik gösterdiğinden ilanları günlük takip etmenizi öneririz. İşte alım yapılan iller..

TEKİRDAĞ,KOCAELİ,İSTANBUL,BURSA,İZMİR ve bir çok il için Alüminyum Jant Makinesi Operatörü  iş ilanları yayında.. İşte başvuru şartları..

Alüminyum Jant Makinesi Operatörü İş ilanları Başvuru Şartları

Başvurular şahsen İşkur İl binalarında veya online olarak İşkur Resmi Sitesinden aşağıda verdiğimiz linklerden takip ederek başvuru İl’lerini görüntüleyebilir üye olarak veya E-devlet üzerinden online başvuru sağlayabilirsiniz. Başvuru şartları ilanlara göre farklılık göstermekle beraber, genel başvuru şartları ise şu şekilde;

  • 18 – 45 yaşları arasında,
  • En az ilköğretim mezunu, Tercihen Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Otomasyon, Motor, Torna, Tesviye, Döküm vb. bölümlerinden mezun olması,
  • Tercihen Alüminyum Sektöründe tecrübeli,
  • Tercihen Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip,
  • Vardiyalı çalışmaya uygun
  • Çalışmasına engel herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan,

ALÜMİNYUM JANT MAKİNASI OPERATÖRÜ  İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.