AMBULANS SÜRÜCÜSÜ İŞ İLANI

AMBULANS SÜRÜCÜSÜ İŞ İLANI

Ambulans Sürücüsü  iş ilanları işkur aracılığı ile yayımlandı! Türkiye İş Kurumu ( İşkur) aracılığıyla Ambulans Sürücüsü iş ilanlarını ve şartlarını görüntüleyebilir, İşkur ‘a kayıt olup online başvuru yapabilir veya bulunduğunuz İl ‘deki İşkur binasına giderek, başvuruda bulunabilirsiniz.

AMBULANS ŞOFÖRÜ  İŞKUR İŞ İLANLARI

İşkur üzerinden Ambulans şoförü alımı devam ediyor… Başvuruların  İŞKUR  üzerinden alınacağı, Ambulans Şoförü alım  ilanı  başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

AMBULANS SÜRÜCÜSÜ  İŞ İLANI GÜNCEL

Web sitemiz üzerinden günlük en yeni ve en güncel Ambulans Sürücüsü   ilanlarını görüntüleyebilir, aşağıdaki başvuru linklerini tıklayarak Ambulans Sürücüsü   ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

AMBULANS ŞOFÖRÜ   İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İşsizlik sorunu gün geçtikçe artarken, iş arayan bir çok vatandaşlar Ambulans Sürücüsü  iş ilanlarını yakından takip ediyor. Çeşitli illerde daimi (sürekli) olarak Özel hastanelere ve rehabilitasyon ve fizik tedavi merkezlerine , Ambulans Şoförü  alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Ambulans Şoförü işi için  genel başvuru şartları tüm ilanlar için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

AMBULANS ŞOFÖRÜ  İŞ İLANI İÇİN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

 • 20-45 yaş  arası bay,bayan
 • En az lise mezunu
 • B sınıfı ehliyeti olan,
 • İlk yardım sertifikası olan,
 • Tercihen İleri sürüş teknikleri hakkında eğitim almış,
 • Trafikte aktif araç kullanabilen ve piskoteknik belgesine sahip,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

AMBULANS ŞOFÖRÜ İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İŞ BAŞVURUSU İLE İLGİLİ TAVSİYELER

 • İşkur iş ilanlarına başvurmadan önce eğer online başvuru yapacaksanız; işkur özgeçmişinizi güncelleyip eksik olan bilgileri eklemenizi öneririz, sonuç olarak eğer başvurduğunuz işe çağrılırsanız işkur aracılığı ile özgeçmişiniz başvurduğunuz firmaya giderken size verilen işkur özgeçmiş formu ile iş verene gönderiliyor. Eksik bir bilgi veya özgeçmiş firmalar tarafından olumsuz yanıt almanıza neden olabilir.
 • Başvuru yapacağınız iş pozisyonu ve firma ile ilgili önceden bir araştırma yapmanız sizin yararınıza olur. Firma çalışma saatleri, olumlu olumsuz yorumlar,çalışma saatleri gibi bir çok etken iş başı yapmanız durumunda istenmeyen sürprizlerle karşılaşmanıza engel olacaktır.
 • Her ne kadar işkur tarafından özgeçmişiniz gönderilmiş olsada iş verene sizden bir adet kendi firmasına ait cv doldurmanızı isteyecekler işkur tarafından oluşturduğunuz cv ile aynı şekil bir cv doldurun, çünkü iş veren ik veya iş veren kişiler hem işkur’un hemde sizden doldurmanızı istediği cvleri kıyaslayıp eksik veya yanlış bir bilgi olup olmadığına bakacaktır.
 • En önemli durumlardan biride iş görüşmesi soğuk kanlı olmanız ve kendinizden emin olmanız çok önemli öncelikle yapacağınız işe kendinizi inandırıp, ardından iş vereni inandırmanız gerekir.Hitap kısmı da çok önemli iş görüşmesi kurumsal ve büyük bir firma ise x bey yada x hanım diye hitap edilmeli.

Son olarak şunu belirtmekde fayda var bazen birden fazla kişi arasında gidip gelir firmalar, sizi olumsuz görüp diğer kişi yada kişileri alır ve daha sonra onlardan memnun kalmaz ve diğer seçenek olarak yanlış yaptığı seçimden ötürü sizi on gün yada bir ay sonra arayip çağırabilir. Umudunuzu hiç bir zaman iş konusunda yitirmeyin…

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
 1. TURGAY DEMİRTAŞ dedi ki:

  MERHABA BEN TURGAY DEMİRTAŞ BEN İŞ ARIYORUM VEDE BASI SERTİFİKALARIM VAR
  1..AMBULANS ŞÖFÖRLÜĞÜ EĞİTİMİ SERTİFİKASINI PROGRAMINI VAR
  2..ÇENAZE HİZMETLERİ EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMINI VAR
  3..HASTA KAYIT KABUL ve TIBBİ SEKRETERLİGİ EĞİTMİ PROGRAMINI VAR
  4..HİJYEN EĞİTİMİNİ PROGRAMINI VAR
  BENİM BU SERTİFİKALARIM VAR BENİM VEDE VE İŞ ARIYORUM ÇEP..0537 219 27 87