ÇAYCI İŞ İLANI

ÇAYCI İŞ İLANI

Çaycı katagorisinde İşkur aracılığı ile İşkur’un  sitesinde iş ilanları yayımladı. İşkur ‘a kayıt yapıp sizde Çaycı İş İlanlarına başvurabilirsiniz.

ÇAYCI İŞ İLANLARI

ÇAYCI İŞ İLANLARI

ÇAYCI İŞKUR İŞ İLANLARI

İşkur üzerinden bir çok  iş yerlerine ve çay ocaklarına Çaycı  aranıyor.Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı, Çaycı alım ilanı  için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

ÇAYCI İŞ İLANLARI

En yeni ve en güncel iş ilanları sadece sitemizde, aşağıdaki linkleri tıklayarak her gün güncellenen Çaycı İş katagorilerini görüntüleyebilir, başvuru yapabilir ve işe girebilirsiniz.

ÇAYCI  İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İşsizlik sorunu ile baş başa kalan ve iş arayan bir çok vatandaşlar İŞKUR Çaycı  iş ilanlarını yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak  Çaycı  personel alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Çaycı   işi için  genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

ÇAYCI İŞ İLANI İÇİN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI
  • 25-50 yaş arası,
  • En az ilköğretim okulu mezunu,
  • Tercihen daha önce benzer işde çalışmış,
  • Güvenilir, sorumluluk sahibi,
  • Özveri ile çalışacak,
  • Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli

ÇAYCI İŞ İLANINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Makbule dedi ki:

    Cay ve temizlik işi olabilir