ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

A+
A-

ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Çiğköfte günümüzün popüler yemeklerinden biri.. Çiğköfte gün geçtikçe tartışılmaz tadı ve acısıyla insanların damaklarına hitap ediyor. Yiyecek içecek sektörü gün geçtikçe büyüyor hal böyle olunca iş yeri açmak isteyen bir çok kişi bayilik alma şartları ve kurma fırsatlarını değerlendirmek istiyor.

 

ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ  ALMAK

Bugun sizlere çiğköfte bayiliği nasıl alınır? , Çiğköfte bayilik alma şartları neler?, Çiğköfte bayilik ücreti ne kadar?  sorularının cevaplarını vereceğiz…

Çiğköfte bayiliği almanızın en büyük artısı markanın bilinirliği, güvenilirliği ve medya kuruluşlarına verdiği reklamlar…

Şöyle düşünün dışarda geziyorsunuz canınız çiğköfte istedi!

Hiç bilinmedik ve duyulmamış  bir çiğköfte satan  iş yerine mi girmek istersiniz?

Yoksa tadı ile kendini her yiyen kişiye hayran bırakan ve duyulmuş bilinmiş bir çiğköfte markasından mı çiğköfte yemek istersiniz?

Siz dahil herkes yediği çiğköftenin marka olmasını ve nezih ve sertifikalı bir firmanın çatısı altında olan bir çiğköfte yemek ister..

Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Bayilik almak için öncelikle Çiğköfte açaçağınız mekanı belirlemeniz gerekir. Bu mekanlar Yol üzeri bir yer, mahalle arası bir yer veya bir avm konsepti ile mekan belirlemeniz gerekir. Çünkü bayilik veren firma size vereceği bayilik için  belirlediğiniz mekanı sorarlar..

Mekan eğer avm konsepti ise sizin için bulunduğunuz İl’deki avm ile görüşüp, açaçağınız çiğköfte iş yeri için kira ve konsept bedeli belirler..

Çiğköfte Bayiliği Alma Şartları Neler Ve Ücreti Ne Kadar?

Çiğköfte bayiliği almak için öncelikle yapacağınız Çiğköfte için iş yeri kiralamak olacaktır. Çünkü bu durumda en önemli şeylerden biri açacağınız iş yeri, daha sonra bayilik alacağınız Çiğköfte markasına  konseptini oluşturmak için ortalama 35.000 tl yatırım gerekmektedir.

Çiğköfte Bayiliği İle İş Yeri Açmak Mantıklı Mı?

Evet mantıklı, hem marka duyulmuş, reklamı olan ve çeşitli kampanyaları sizin adınıza belirliyen, vergi,ssk ve personel maaşlarını bayi olduğunuz için kendi büyük mükellef şirketinde gösterip daha uygun fiyatlara mal ederek işinizi kolaylaştırır. Birde yemeksepeti ,trendyol yemek ,getir gibi uygulamalardan ev ve iş yerlerine paket servis sağladığınızda ve açtığınız iş yeri okul,dershane,yurt vb yerlere de yakınsa iş yapmama gibi bir olasılığınız bulunmaz.

 

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar Varmı?

Bayilik veren bir çok firma var en iyilerini ve en çok sevilenleri size linkleri ile birlikte veriyorum. Forum dolduruyorsunuz ardından sizi arayip gerekli bilgileri veriyorlar.

KOMAGENE ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

OSES ÇİĞKÖFTE BAYİLİĞİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.