En Kolay İnstagram Mavi Tik Alma Yöntemi

En Kolay İnstagram Mavi Tik  Alma Yöntemi

Mevcut İnstagram hesabının gerçek bir kullanıcıya ait olup olmadığını ispat etmenin yolu mavi tik almaktan geçiyor. Genellikle ünlü markaların ve ünlülerin kullanıcı isimlerinin yanında yer alan mavi tık, günde binlerce hesap sahibinin almak için başvuruda bulunduğu durumlardan biri oluyor.

Satışa yönelik İnstagram hesabını yönetenler için mavi tıka sahip olmak o işletmenin ve markanın güvenilir olduğuna işaret ediyor. Bir nevi prestij niteliğindeki bu özellik, İnstagram kullanıcılarının almak için adeta yarıştığı özelliklerden biridir.

İnstagram  Mavi Tik Alma Şartları Nelerdir?

İnstagram  Mavi Tik Alma Şartları Nelerdir?

 

İnstagram  Mavi Tik Alma Şartları Nelerdir?

İnstagram yönetimi tarafından istenen kriterleri karşılayan kullanıcılar yaptıkları başvuru sonrasında kolaylıkla mavi tike sahip olabiliyor.  İlk kriter olarak İnstagram hesabının diğer kullanıcıların yararına olup olmadığını gözetiyor olmasıdır. Ürün ve hizmetler konusunda eğer ki kamu yararına postlar oluşturuyorsanız mavi tık alma şansınız bir hayli yüksek demektir.

İlk Kural: Özgün Olmak

İnternete dair içerik üretiyor olmanın ilk kuralı özgün olmaktır. Gerçek bir başarıdan söz edebilmek için benzersiz işler ortaya çıkarmak her zaman başka kullanıcıların takdirini kazanacaktır. Bu nedenle mavi tik alarak güven ve itibar testinden başarıyla geçebilmek için içeriklerinizin özgün olduğundan emin olmalısınız.

İkinci Kural: Dikkat Çekici Olmak

Özgün içerikler üretirken başka kullanıcıların yaptıklarından benzersiz olmak her zaman takipçilerin dikkatinden kaçmayan bir özellik olacaktır. Özellikle viral olan içeriklere hesaplarınızda yer verirken farklı ve dikkat çekici detaylar eklemeniz rakiplerinize karşı daha da başarılı bir kitle elde etmenizi sağlayacaktır.

Üçüncü Kural: Eksiksiz Profil İçeriğine Sahip Olmak

İnstagram mavi tik başvurularını değerlendirmeye alırken birçok yönden ele alıyor ve tam anlamıyla eksiksiz bir profil olmasını istiyor. Bu nedenle İnstagram hesabının herkesin arattığında erişebileceği gibi açık olması aranan ilk özellikler arasında yer alıyor.

Biyografi bilgilerinin yer aldığı kısmın doğru ve etkileyici şekilde doldurulmuş olması ve dikkat çekici bir profil fotoğrafı ile tamamlanmış olması gerekiyor. Aktiflik şartının sağlanabilmesi için ise en azından bir paylaşımla bu durumun kanıtlanması, mavi tık almak isteyen İnstagram kullanıcılarının mutlaka dikkat etmeleri gerekenler arasında yer alıyor. Aksi halde sayısız başvuru yapılsa da, her başvuru olumsuz cevapla sonuçlanacaktır.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.