GEMİ-YAT-TEKNE BOYACISI İŞ İLANI

GEMİ-YAT-TEKNE BOYACISI İŞ İLANI

Gemi-Yat-Tekne Boyacısı katagorisinde iş ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İşkur)  ‘a kayıt yapıp sizde Gemi-Yat-Tekne Boyacısı İş İlanlarına başvurabilirsiniz.

 

GEMİ-YAT-TEKNE BOYACISI  İŞKUR İŞ İLANLARI

İşkur üzerinden Tekne imalatı yapan, Yat imalatı yapan, Gemi İmalatı  ve boya onarımı yapan bir çok firmalarda çalışacak GemiYatTekne Boyacısı alınıyor.Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı, Gemi-Yat-Tekne Boyacısı alım ilanı  için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

GEMİ-YAT-TEKNE İŞ İLANLARI

En yeni ve en güncel iş ilanları sadece sitemizde, aşağıdaki işkur başvuru linklerini  tıklayarak her gün güncellenen Gemi-Yat-Tekne Boyacısı  iş ilanları katagorilerini görüntüleyebilir, başvuru yapabilir ve işe girebilirsiniz.

GEMİ-YAT-TEKNE İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İşsizlik sorunu ile baş başa kalan ve iş arayan bir çok kişi  Gemi-Yat-Tekne Boyacısı  iş ilanlarını yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak çalışacak Gemi-Yat-Tekne Boyacısı  personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Gemi-Yat-Tekne Boyacısı  iş ilanıiçin  genel başvuru şartları tüm ilanlar için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

GEMİ-YAT-TEKNE İŞ İLANI İÇİN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI
  • 22 -45 yaş arası bay
  • Daha önce otomotiv sektöründe veya tekne imalat firmalarında boya bölümünde çalışmış,
  • Boya ve boyaya hazırlık evlerine hakim,
  • Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
  • Düzenli ve disiplinli çalışma sağlayabilecek,
  • En az ilköğretim okulu mezunu,
  • Güvenilir, sorumluluk sahibi,
  • Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişkisi kalmayan,

GEMİ-YAT-TEKNE İŞ İLANLARINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.