İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İŞ İLANI

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İŞ İLANI

İngilizce Öğretmeni katagorisinde İşkur aracılığı ile iş ilanları yayımladı. İşkur ‘a kayıt yapıp sizde İngilizce  Öğretmeni   ilanlarına başvurabilirsiniz.

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İŞKUR İŞ İLANLARI

İşkur üzerinden özel eğitim kurumlarına,ingilizce kurs merkezlerine,okullara İngilizce Öğretmeni  aranıyor. Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı, İngilizce Öğretmeni  alım ilanı  için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

YENİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İŞ İLANLARI

En yeni ve en güncel iş ilanları sadece sitemizde, aşağıdaki işkur başvuru linklerini  tıklayarak her gün güncellenen İngilizce Öğretmeni  iş ilanı katagorilerini görüntüleyebilir, başvuru yapabilir ve işe girebilirsiniz.

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ  İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İşsizlik sorunu ile baş başa kalan ve iş arayan bir çok üniversite mezunu öğretmenler İngilizce Öğretmeni iş ilanlarını yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak çalışacak İngilizce Öğretmeni personel alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler? 

İngilizce Öğretmeni işi için  genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ  İŞ İLANI İÇİN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI
  • 24-40 yaş arası bay,bayan
  • Üniversitelerin ” İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ” bölümünden mezun,
  • Takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti olan
  • Yenilikçi, gelişime açık, araştırmacı, üretken ve vizyon sahibi
  • Güvenilir, sorumluluk sahibi,
  • Eğitim teknolojilerini etkin olarak kullanabilen,
  • Güncel mesleki gelişmeleri takip eden

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İŞ İLANINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.