Instagram ‘da e-posta adresi nasıl değiştirilir?

Instagram ‘da e-posta adresi nasıl değiştirilir?

Instagram’da e-posta adresi nasıl değiştirilir?

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram , milyonlarca kişi tarafından öncelikli olarak fotoğraf paylaşmak için kullanılıyor ve çoğu sosyal medya platformunda olduğu gibi e-posta adresinizle bir hesap oluşturarak hizmete üye olabilirsiniz.

Instagram

Instagram

Bir e-posta adresine erişim gerektiren bazı sitelere benzer şekilde, Instagram hizmeti size hesap ayarlarınız üzerinde tam kontrol sağlar.Instagram hesabınızı oluşturmak için kullandığınızdan farklı yeni bir e-posta hesabı oluşturduysanız, bunu kullanarak kolayca değiştirebilirsiniz. Hesap ayarları.

Aşağıdaki adımları kullanarak hesabınızdaki e-posta adresini güncellemek için akıllı telefonunuzdaki Instagram uygulamasını kullanın:
1. Akıllı telefonunuzda Instagram uygulamasını açın.

2. Instagram ana sayfasının alt çubuğundan profil simgenize tıklayın.

3. Profil sayfanızda “Profili Düzenle”ye tıklayın.

4. “Profili Düzenle” sayfasının alt kısmında, “Kişisel Bilgi Ayarları”na tıklayın.

5. “E-posta Adresi” alanına tıklayın.

6. Düzenleme sayfasında, Instagram hesabınızla kullanmak istediğiniz yeni e-posta adresinizi yazın ve ardından sağ üst köşedeki onay işareti simgesine tıklayarak kabul edin.

7. Bir “E-posta adresinizi doğrulayın” mesajı göreceksiniz, “Tamam” düğmesine tıklayın, ardından hesabınızı doğrulamak için yeni e-posta adresinize gidin.

Instagram e-posta hesabını bilgisayar üzerinden değiştirme

Windows, Mac, Linux veya Chromebook bilgisayar kullanıyorsanız, e-posta adresinizi değiştirmek için Instagram web sitesini kullanın, bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:
1. Bilgisayarınızda favori web tarayıcınızı açın, resmi Instagram web sitesine gidin ve oturum açın. hesabınıza.
2. Giriş yaptıktan sonra sitenin sağ üst köşesindeki profil simgenize tıklayın.

3. Açılır menüden “Profil” öğesini seçin.

4. Profil sayfasında, kullanıcı adınızın yanında “Profili Düzenle”ye tıklayın.

5. E-posta alanını görene kadar Profili Düzenle sayfasını aşağı kaydırın, bu alana tıklayın ve hesabınızda kullanmak üzere yeni e-posta adresini girin, ardından Gönder’e tıklayın.

6. Instagram’dan gelen kutunuza gelen e-postadaki bir bağlantıya tıklayarak yeni e-posta adresinizi doğrulamanız ve bu adım tamamlandıktan sonra tüm cihazlarınızda platforma giriş yapmak için bu yeni e-posta adresini kullanmanız gerekecektir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.