İşkur Temizlik Görevlisi Alım İlanı

İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI

İşkur Temizlik Görevlisi Alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Temizlik Görevlisi için yeni personel alım ilanı yayımlandı.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ

Yayımlanan personel alım ilanlarına göre bir çok ile Temizlik Görevlisi alınacağı ifade edildi.Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı Temizlik Görevlisi alım ilanları için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

TEMİZLİK GÖREVLİSİ İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İş arayan bir çok vatandaşlar İŞKUR  Temizlik Görevlisi  iş ilanları kategorisini yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi ve gecici olarak Temizlik Görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Temizlik Görevlisi genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde:

TEMİZLİK GÖREVLİSİ İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

  • 18 yaşından büyük
  • 28-45 yaş aralığında bay-bayan
  • Tecrübeli veya tecrübesiz
  • Ekip çalışmasına yatkın güler yüzlü
  • Hafta sonu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
  • Aktif çalışmaya uygun ve prezantabl
  • Erkek adaylar için Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli

TEMİZLİK GÖREVLİSİ İLANINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.