KAMYON ŞOFÖRÜ  İŞ İLANLARI

KAMYON ŞOFÖRÜ  İŞ İLANLARI

Kamyon Şoförü  katagorisinde İşkur aracılığı ile iş ilanları yayımladı. İşkur ‘a kayıt yapıp sizde Kamyon Şoförü iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

KAMYON ŞOFÖRÜ İŞ İLANLARI

KAMYON ŞOFÖRÜ İŞ İLANLARI

 

KAMYON ŞOFÖRÜ  İŞKUR İŞ İLANLARI

İşkur üzerinden üretim fabrikalarına,soğuk hava lojistik firmalarına,inşaat firmalarına ve bir çok sektörün nakliyesi için Kamyon Şoförü aranıyor. Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı, Kamyon Şoförü alım ilanı  için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

KAMYON ŞOFÖRÜ  İŞ İLANLARI

En yeni ve en güncel iş ilanları sadece sitemizde, aşağıdaki işkur başvuru linklerini  tıklayarak her gün güncellenen Kamyon Şoförü  ilanı katagorilerini görüntüleyebilir, başvuru yapabilir ve işe girebilirsiniz.

KAMYON ŞOFÖRÜ   İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İşsizlik sorunu ile baş başa kalan ve iş arayan bir çok şoförler, Kamyon Şoförü iş ilanlarını yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak çalışacak Kamyon Şoförü  personel alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler? 

Kamyon Şoförü işi için  genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

KAMYON ŞOFÖRÜ   İŞ İLANI İÇİN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI
  • Uzun yol tecrübesi olan ,
  • En az ilköğretim okulu mezunu,
  • E sınıfı ehliyeti olan,
  • Src Belgesi olan,
  • Güvenilir, sorumluluk sahibi,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış,

KAMYON ŞOFÖRÜ  İŞ İLANINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.