McDonald’s İş İlanı

McDonald’s İş İlanı

McDonald’s  İş ilanları yayımlandı! Her geçen gün fast food şubelerine bir yenisini ekleyen McDonald’s  mevcut ve yeni açılacak fast food zincirlerinde çalışacak personel alımı yapıyor.

Peki McDonald’s İş başvurusu Nasıl Yapılır?, McDonald’s İş başvuru şartları neler?, işte detaylar..

McDonald’s İş Başvurusu

Dünyanin en büyük fast food şirketi  McDonald’s ve tüm ülke ve şehirlerinde şubesi bulunan büyük bir firma, her geçen gün büyüyen ve gücüne güç katan McDonald’s   personel alımına devam ediyor. Türkiye geneli bir çok İl’de tam zamanlı ve yarı zamanlı  personel  alımı yapmaya devam ediyor. McDonald’s kendi sitesi üzerinden cv bırakarak, sizde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

16 yaşını doldurmuş kişiler McDonald’s’ta çalışma şansına sahiptir. 16-18 yaş arası çalışanlar anne ve babalarından “çalışabilir” izin belgesi getirilmelidir.

McDonald’s Başvuru Şartları Neler?

  • 16 yaş – 40 yaş arası bay,bayan
  • Çalışmasına mani herhangi bir sağlık problemi olmayan,
  • Çalışkan becerikli, takım çalışmasına yatkın
  • Hafta sonu ve vardiyalı sistemde çalışabilecek,
  • İletişim yönü kuvvetli ve güleryüzlü,

Başvurdum McDonald’s   bana ne zaman döner?

İhtiyaçları doğrultusunda, başvurularınız incelenir ve ihtiyaçlar ile özgeçmişinizin örtüşmesi durumunda görüşme için sizinle irtibata geçilir.

McDonald’s Çalışanları Kaç Saat Çalışıyor?

Dünyanın en büyük fast food şirketi olan McDonald’s iş hukuku kurallarına uygun bir şekilde personellerini çalıştırıyor. Haftalık 45 saat çalışma ile tam zamanlı, 30 saat çalışma ile yarı zamanlı çalışma sağlar.

McDonald’s Sigorta Yapıyor mu?

 McDonald’s restoranlarında çalışan herkes ilk günden itibaren Sosyal Sigortalar Kurumu Güvencesi altındadır.

McDonald’s  Ekip üyesi olarak başlarsam kariyerimde ilerleyebilir miyim?

Ekip üyesi olarak başlayan çoğu çalışan Restoran Yönetim Takımı’nda ve daha sonrasında da Destek Ofis’in çeşitli pozisyonlarında kariyerlerine devam etmektedirler. McDonald’s sistemi kariyer olanakları çalışanların gelişimleri açısından kaynaklarla doludur.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.