NUSR’ET STEAKHOUSE İŞ İLANLARI

NUSR’ET STEAKHOUSE İŞ İLANLARI

Nusr’et Steakhouse adıyla hem Türkiye‘de hemde Dünya çapında bir çok yerde adını duyurup,ün kazanan en iyi steakhouse resturant zincirlerinin başında geliyor.  Sosyal medya aracılığla bir çok video ve yaptığı showlarla kariyer adımlarını hızla çıkan Nusr’et steakhouse resturantlarında kariyer yapacak, çalışacak personel aranıyor!

Nusr'et İş İlanları

Nusr’et İş İlanları

NUSR’ET STEAKHOUSE YURT DIŞI İŞ İLANLARI

Yurt dışında açılan Nusr’et Steakhouse resturant zincirlerinde çalışacak, kalite standratları ve konsepte uyumlu olabilecek, yabancı dil bilgisi olan servis elemanı arayışı tüm hızıyla devam ediyor. 

NUSR’ET STEAKHOUSE BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

  • En az lise mezunu olan tercihen turizm önlisans veya lisans mezunu,
  • İngilizce bilen (Tercihen),
  • 3 yıl finedining restorantlarda servis ve bar tecrübesi olan,
  • Tercihen steak house tecrübesi olan ve şarap bilgisi olan,
  • Kendine güvenen,
  • Güleryüzlü ve insan ilişkilerinde iyi,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olan,
  • Doğal ve enerjik olan kişiler iş başvurusunda bulunabilirler.

Sizde “Nusr-Et Ailesi’ne katılarak, siz de yenilik tutkunu bir şefin gözetiminde çalışma şansını yakalayabilirsiniz. Sadece dünyayı dolaşma değil sürekli öğrenme ve kendini geliştirme fırsatı edinirsiniz. Birlikte çok büyük başarılara imza atabiliriz.”

Nusrette çalışmak isteyen kişiler öncelikle yukarıdaki şartları taşımalıdır. Bunun yanında kendini anlatan ve iş deneyimlerinizi ve eğitim durumu bilgilerinizi içeren bir özgeçmiş hazırlamalısınız. Daha sonra Nusr-et steak house  iş başvurusu için hangi ülkede çalışacaksanız, (Türkiye, Mikonos, İngiltere, Ortadoğu, ABD ) o ülke için alta belirtilen mail adreslerine mail atmanız gerekiyor.Uygun görülürseniz sizi iş görüşmesine çağırırlar. Görüşmeden olumlu sonuç almanız halinde işe başlayabilirsiniz. 

Nusr’et Steakhouse resturant zincirlerinde çalışmak için ayrıntılı özgeçmişinizi aşağıdaki e-posta adreslerinden birine gönderiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.