Oto Boya İş İlanı – Otomotiv Boya İşçisi İş İlanları – İşkur

Oto Boya İş İlanı

Oto Boya  İş ilanları İşkur aracılığı ile yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) otomotiv firmaları için,tam zamanlı dolgun ücretle çalışacak, Otomotiv Boya İşçisi  alımı yapıyor.Peki başvuru şartları neler, hangi illere alım yapılıyor? İşte detaylar ve daha fazlası..

OTO BOYA İŞ İLANI

OTO BOYA İŞ İLANI

İşkur Otomotiv Boya İşçisi İş İlanı

İşsizlik sorunu bir çok insan için devam ederken, İşkur aracılığı ile iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bugün sizler için; Güncel Oto Boya İşçisi  İş İlanlarını bir araya topladık umarım faydalı olur. Alımlar günlük değişkenlik gösterdiğinden ilanları günlük takip etmenizi öneririz. İşte alım yapılan iller..

İSTANBUL,İZMİR,ANKARA,BURSA,MUĞLA,ANTALYA,KÜTAHYA,KONYA ve bir çok il için Otomotiv Boya İşçisi İş ilanı yayında.. İşte başvuru şartları..

Oto Boya İş ilanları Başvuru Şartları

Başvurular şahsen İşkur İl binalarında veya online olarak İşkur Resmi Sitesinden aşağıda verdiğimiz linklerden takip ederek başvuru İl’lerini görüntüleyebilir üye olarak veya E-devlet üzerinden online başvuru sağlayabilirsiniz.  Otomotiv Boya İşçisi Başvuru şartları ilanlara göre farklılık göstermekle beraber, genel başvuru şartları ise şu şekilde;

  • Meslek Lisesi Oto Boya bölümü mezunu, Ustalık Belgesi ( Oto Boya ) veya Mesleki Yeterlilik ( Otomotiv Boyacısı ) Belgesine sahip,
  • Konusunda en az 2 yıl deneyimli,
  • Adli sicil kaydı temiz olan,
  • İletişim becerisi güçlü, takım/ekip çalışmasına yatkın,
  • Boyahane bölümünün gerektirdiği el aletlerini kullanabilen,
  • Esnek mesai programlarına uyum sağlayabilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

OTO BOYA İŞCİSİ İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.