Overlok Makinesi Operatörü (Overlokçu) İş İlanı

Overlok Makinesi Operatörü (Overlokçu) İş İlanı

Overlok Makinesi Operatörü İş ilanları İşkur aracılığı ile yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Tekstil firmaları için,tam zamanlı dolgun ücretle çalışacak, Overlok Makinesi Operatörü (Overlokçu) alımı yapıyor.Peki başvuru şartları neler, hangi illere alım yapılıyor? İşte detaylar ve daha fazlası..

OVERLOK MAKİNESİ OPERATÖRÜ İŞ İLANI

OVERLOK MAKİNESİ OPERATÖRÜ İŞ İLANI

İşkur Overlok Makinesi Operatörü İş İlanı

İşsizlik sorunu bir çok insan için devam ederken, İşkur aracılığı ile iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bugün sizler için; Güncel Overlok Makinesi Operatörü  İş İlanlarını bir araya topladık umarım faydalı olur. Alımlar günlük değişkenlik gösterdiğinden ilanları günlük takip etmenizi öneririz. İşte alım yapılan iller..

İSTANBUL,DÜZCE,TEKİRDAĞ,SAMSUN,GAZİANTEP,İZMİR,KÜTAHYA,DENİZLİ,BURSA,KAHRAMANMARAŞ ve bir çok il için Overlok Makinesi Operatörü İş ilanı yayında.. İşte başvuru şartları..

Overlok Makinesi Operatörü İş İlanları Başvuru Şartları

Başvurular şahsen İşkur İl binalarında veya online olarak İşkur Resmi Sitesinden aşağıda verdiğimiz linklerden takip ederek başvuru İl’lerini görüntüleyebilir üye olarak veya E-devlet üzerinden online başvuru sağlayabilirsiniz. Overlok Makinesi Operatörü Başvuru şartları ilanlara göre farklılık göstermekle beraber, genel başvuru şartları ise şu şekilde;

  • 18-45 yaş aralığında bay,bayan,
  • Overlok konusunda deneyim sahibi,
  • En az ilköğretim bölümü mezunu,
  • Çalışma saatleri ve vardiya düzenine uyum gösterebilecek,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Dikkatli, tedbirli ve sabırlı,
  • Tercihen erkek adaylar için askerliğini yapmış,

OVERLOK MAKİNESİ OPERATÖRÜ  İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.