SEVKİYAT GÖREVLİSİ İŞ İLANI

SEVKİYAT GÖREVLİSİ İŞ İLANI

Sevkiyat Görevlisi İş ilanları yayımlandı! Türkiye İş Kurumu (İşkur) aracılığı ile Sevkiyat Görevlisi iş ilanlarına, İşkur’a  kayıt olup online başvuru yapabilir veya bulunduğunuz İl’deki İşkur binasına giderek, başvuruda bulunabilirsiniz.

SEVKİYAT GÖREVLİSİ İŞ İLANLARI

SEVKİYAT GÖREVLİSİ İŞ İLANLARI

SEVKİYAT GÖREVLİSİ İŞKUR İŞ İLANLARI

İşkur üzerinden bir çok sektör için Sevkiyat Görevlisi  elemanı alınıyor.Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı, Sevkiyat Görevlisi alım ilanı  için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

SEVKİYAT GÖREVLİSİ GÜNCEL İŞ İLANLARI

Web sitemiz üzerinden en yeni ve en güncel  Sevkiyat Görevlisi personel  iş ilanlarını görüntüleyebilir, aşağıdaki başvuru linklerini tıklayarak işkur Sevkiyat Görevlisi iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz .

SEVKİYAT GÖREVLİSİ İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İşsizlik sorunu ile baş başa kalan ve iş arayan bir çok kişi  Sevkiyat Görevlisi   iş ilanlarını yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak çalışacak Sevkiyat Görevlisi   personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Sevkiyat Görevlisi  iş ilanı için  genel başvuru şartları tüm ilanlar için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

SEVKİYAT GÖREVLİSİ İŞ İLANI İÇİN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

  • 20-38 yaş arası
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • En az ilköğretim okulu mezunu,
  • Bilgisayar kullanabilen(MS Office Programları),
  • Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli

SEVKİYAT GÖREVLİSİ İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İŞ BAŞVURUSU İLE İLGİLİ TAVSİYELER

  • İşkur iş ilanlarına başvurmadan önce eğer online başvuru yapacaksanız; işkur özgeçmişinizi güncelleyip eksik olan bilgileri eklemenizi öneririz, sonuç olarak eğer başvurduğunuz işe çağrılırsanız işkur aracılığı ile özgeçmişiniz başvurduğunuz firmaya giderken size verilen işkur özgeçmiş formu ile iş verene gönderiliyor. Eksik bir bilgi veya özgeçmiş firmalar tarafından olumsuz yanıt almanıza neden olabilir.
  • Başvuru yapacağınız iş pozisyonu ve firma ile ilgili önceden bir araştırma yapmanız sizin yararınıza olur. Firma çalışma saatleri, olumlu olumsuz yorumlar,çalışma saatleri gibi bir çok etken iş başı yapmanız durumunda istenmeyen sürprizlerle karşılaşmanıza engel olacaktır.
  • Her ne kadar işkur tarafından özgeçmişiniz gönderilmiş olsada iş verene sizden bir adet kendi firmasına ait cv doldurmanızı isteyecekler işkur tarafından oluşturduğunuz cv ile aynı şekil bir cv doldurun, çünkü iş veren ik veya iş veren kişiler hem işkur’un hemde sizden doldurmanızı istediği cvleri kıyaslayıp eksik veya yanlış bir bilgi olup olmadığına bakacaktır.
  • En önemli durumlardan biride iş görüşmesi soğuk kanlı olmanız ve kendinizden emin olmanız çok önemli öncelikle yapacağınız işe kendinizi inandirip ardından iş vereni inandırmanız gerekir.Hitap kısmı da çok önemli iş görüşmesi kurumsal ve büyük bir firma ise x bey yada x hanım diye hitap edilmeli.

Son olarak şunu belirtmekde fayda var bazen birden fazla kişi arasında gidip gelir firmalar, sizi olumsuz görüp diğer kişi yada kişileri alır ve daha sonra onlardan memnun kalmaz ve diğer seçenek olarak yanlış yaptığı seçimden ötürü sizi on gün yada bir ay sonra arayip çağırabilir. Umudunuzu hiç bir zaman iş konusunda yitirmeyin…

 

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.