Tarım İşcisi İş İlanları

Tarım İşcisi İş İlanları

Tarım İşçisi İş ilanları İşkur aracılığı ile yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Tarım üzerine faaliyet gösteren bir çok firma için, tam zamanlı dolgun ücretle çalışabilecek bay-bayan eleman alımı yapıyor.Peki başvuru şartları neler, hangi illere alım yapılıyor? İşte detaylar ve daha fazlası..

Tarım İşcisi İş İlanları

Tarım İşcisi İş İlanları

İşkur Tarım İşcisi İş İlanları

İşsizlik sorunu bir çok insan için devam ederken, İşkur aracılığı ile iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bugun sizler için Güncel Tarım İşcisi İş İlanlarını bir araya topladık umarım faydalı olur. Alımlar günlük değişkenlik gösterdiğinden ilanları günlük takip etmenizi öneririz. İşte alım yapılan iller..

Sakarya,Konya,Bursa,Çanakkale,Mersin,Antalya,Balıkesir ve bir çok il için Tarım İşcisi (Tarla Ürünleri) iş ilanları yayında.. İşte başvuru şartları..

Tarım İşcisi İş ilanları Başvuru Şartları

Başvurular şahsen İşkur İl binalarında veya online olarak İşkur Resmi sitesinden aşağıda verdiğimiz linklerden takip ederek başvuru İllerini görüntüleyebilir üye olarak veya E-devlet üzerinden online başvuru sağlayabilirsiniz. Başvuru şartları ilanlara göre farklılık göstermekle beraber, genel başvuru şartları ise şu şekilde;

  • Çiftçilik konusunda tecrübeli,
  • Tarım aletlerini aktif kullanebilen,
  • Tarım işlerinde çalışacağı için herhangi bir sağlık problemi olmayan,
  • Sürücü belgesi sahibi ve traktör kullanabilen,
  • İletişim yönü aktif ve tarim işlerini seven,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli

TARIM İŞCİSİ İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.