Bilgisayar Programcısı İş İlanları

Bilgisayar Programcısı

Bilgisayar Programcısı

İşkurBilgisayar Programcısı

İşsizlik sayısı her geçen gün artıyor,işkur iş bulamayan bir çok işsiz vatandaş için her gün yeni ilan yayımlıyor, işkur resmi sitesi üzerinden işkur aracılığı ile bir çok bilgisyar yazılım firmalarında çalışacak Bilgisayar Programcısıpersoneli alınıyor.

Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı Bilgisayar Programcısıalım ilanları için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da… 

Bilgisayar Programcısıİş İlanları

En yeni ve en güncel iş ilanları sadece sitemizde aşağıdaki linkleri tıklayarak her gün güncellenen Bilgisayar Programcısıilan katagorilerini görüntüleyebilir, başvuru yapabilir ve işe girebilirsiniz.

 

Bilgisayar Programcısıİş İlanı İçin Başvuru Şartları Neler?

İşsizlik sorunu ile baş başa kalan ve iş arayan bir çok vatandaşlar İŞKUR Bilgisayar Programcısıiş ilanlarını yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak  büyük firmalara Bilgisayar Programcısı personel alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Bilgisayar Programcısıişi için  genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

Bilgisayar Programcısıİş İlanı İçin Genel Başvuru Şartları

  • 27- 55 yaş arası bay-bayan 
  • Takım çalışmasına yatkın
  • İyi seviyede bilgisayar ve oficce programlarını kullanabilen
  • Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli

BİLGİSAYAR PROGRAMCISI İŞ İLANLARINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.