Gıda Teknikeri İş İlanları

Gıda Teknikeri İş İlanları

İşkur Gıda Teknikeri Alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Gıda Teknikeri  için yeni personel alım ilanı yayımlandı.

GIDA MÜHENDİSİ

 İşkur Gıda Teknikeri Alımı

Yayımlanan personel alım ilanına  göre  yemek fabrikalarına,süt fabrikalarına,gıda fabrikalarına Gıda Teknikeri   alınacağı ifade edildi. Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı Gıda Teknikeri  alım ilanları için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

Gıda Teknikeri Başvuru Şartları Neler?

İş arayan bir çok Gıda Teknikeri üniversite mezunu vatandaşlar  Gıda Teknikeri  iş ilanları kategorisini yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak Gıda Teknikeri   alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Gıda Teknikeri genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde:

Gıda Teknikeri İçin Başvuru Şartları

  • Üniversitelerin; “Gıda Teknikerliği  bölümlerinden mezun”
  • 18 42 yaş arası bay, bayan
  • Sorumluluk sahibi ve gelişmeye açık, takım çalışmasına uygun,
  • Askerlik ile ilişkisi olmayan, (Erkek adaylar için),
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,
  • Akıcı, düzgün diksiyona ve analitik düşünme becerilerine sahip,
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Bilgisayar ve Microsoft Office programları kullanabilen.

İŞKUR GIDA TEKNİKERİ İŞ İLANLARINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.