İşkur Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) Personel Alımına Başladı!

İşkur Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı) Personel Alımına Başladı!

İşkur iş ilanlarını yayınlamaya başladı. Türkiye geneli bir çok akaryakıt istasyonları için, İşkur Akaryakıt Satış Elemanı (pompacı) alımı yapiyor. Tam zamanlı çalışabilecek, en az ilköğretim mezunu ve İşkur’akayıtlı herkes başvuru sağlayabilir. İşte detaylar..

Akaryakıt İsyasyonu Pompacı iş ilanları

Akaryakıt sektörü gün geçtikçe gelişirken bir çok akaryakıt firmaları personel bulmakta zorluk çekmeye devam ediyor, hal böyle olunca bir çok firma bünyesinde çalıştırmak üzere personel arayışında, işsiz olan bir çok vatandaşlar iş arayışına tüm hızıyla devam ederken, işkur iş arayanlar için bir ilan daha yayımladı….

İşte İşkur Akaryakıt satış elemanı (pompacı) iş ilanlarına başvuru şartları ve başvuru ekranı.. İş ilanlarına işkur üzerinden başvuru sağlayacağınız için, işkur’a kayıt olmanız gerekmektedir.

İşkura kayıt olmak için tıklayınız. İşkur‘a kayıtlı iseniz size uygun olan iş ilanlarına başvuru sağlayabilirsiniz. Dilerseniz en yakın işkur şubesine giderek, danışman aracılığı ile size uygun olan iş ilanlarına başvuru sağlayabilir, işkur yönlendirmesi ile iş veren ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Akaryakıt satış danışmanı (pompacı) başvuru şartları

Bir çok akaryakıt istasyonu için alımlar devam ediyor…Peki başvuru şartları neler?

Akaryakıt istasyonu için başvuru şartları genel olmakla birlikte ilan veren akaryakıt firmalarının şartları değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

 • 18-45 yaş arası bay, bayan,
 • Adli sicil kaydı temiz olan,
 • Çalışmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmayan,
 • Takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü,
 • İletişim yönü kuvvetli,
 • İstasyon kurallarına uygun akaryakıt satışı yapabilen,
 • Dikkatli ve azimli bir şekilde çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 3 yıl tecilli,

AKARYAKIT İSTASYONU İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURU SAĞLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
 1. Yusuf Yeşilırmak dedi ki:

  Temizlik