Madame Coco Personel Alımı ve İş İlanları

Madame Coco Personel Alımı ve İş İlanları

Madame Coco İş ilanları yayımlandı! Madame Coco mevcut ve yeni açılacak mağazaları için Satış Danışmanı,Tasarım uzmanı, Depo Sorumlusu, Bilgi işlem, E ticaret elemanı, Stok kontrol elemanı, Mağaza müdürü, Mağaza müdür yardımcısı pozisyolarında çalışacak eleman arıyor. Peki başvuru şartları neler? Başvuru nerden ve nasıl yapılır? Hangi illere alım var? İşte detaylar…

MADAME COCO İŞ İLANI

MADAME COCO İŞ İLANI

Madame Coco Güncel İş İlanları

Madame Coco, 300 mağazaya ve 75.000 m2 satış alanına sahip olan ve bunun yanında internet mağazası ile de online e ticaret satışı yapmaktadır. Sürekli kendini gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında geliştirip büyümeye devam eden şirket, yeni personel alımlarıyla ekibini genişletmeye devam etmektedir.

Madame Coco, 2011 yılında İlhan Tanacı tarafından kurulmuştur. Ev/yaşam, dekorasyon ve en tekstili alanında çok geniş bir ürün seçeneği geliştirmek, kaliteli ürünlerle evlerin bir parçası olmak için yola çıkmıştır.

Madame Coco Başvuru Şartları Neler?

Başvuru şartları gireceği departmanlara göre değişiklik göstermekle birlikte, genel başvuru şartları şu şekilde..

  • En az lise mezunu,
  • Ev Tekstiline ilgi duyan,
  • Mağazacılık sektöründe deneyimli ve/veya deneyimsiz,
  • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen,
  • Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen,
  • Pozitif, dış görünümüne özen gösteren,
  • İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,
  • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
  • Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış,

Madame Coco Hangi İllere Alım Yapıyor?

Mevcut ve yeni açılacak bir çok mağaza için alım mevcut aşağıda vereceğimiz iş ilanı sitesine üye olarak mevcut ve açık olan iş ilanlarını görüntüleyebilir, şartlarını görebilir üye olup başvurunuzu tamamlayabilirsiniz?

 

Madame Coco Başvurusu Nasıl Yapılır?

Madame Coco İş başvurusunu kariyer.net sitesi üzerinden aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak görüntüleyeebilir, siteye üye olup cv doldurak başvurusunuzu tamamlayabilirsiniz, eğer başvuru yaptığınız pozisyona uyuyorsanız sizinle firma ik departmanı iletişime geçip, iş görüşmesi için çağrılırsınız.

Bu duyguyla hareket eden ekibimizin bir parçası olmak isteyen adaylar, güncel CV ve özgeçmiş dosyalarını basvuru@madamecoco.com e-mail adresine gönderebilirler. Başvurular sonrası ilgili değerlendirmeler doğrultusunda ihtiyaç ve uygunluk durumuna göre adaylarla irtibata geçilecektir.

MADAME COCO AÇIK İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.