MANİKÜR&PEDİKÜR UZMANI İŞ İLANI

MANİKÜR-PEDİKÜR UZMANI İŞ İLANI

Manikür & Pedikür Uzmanı İş ilanları yayımlandı.! Türkiye geneli mevcut ve yeni açılacak bir çok güzellik merkezi  için dolgun ücret  ile çalışacak deneyimli  Manikür & Pedikür Uzmanı alımı devam ediyor….İşte detaylar..

MANİKÜR-PEDİKÜR UZMANI İŞ İLANI

MANİKÜR-PEDİKÜR UZMANI İŞ İLANI

YENİ MANİKÜR İŞ İLANI

Sizde günlük güncellenen ve her gün yeni bir iş eklenen, şehirinizde bulunan Manikür & Pedikür Uzmanı   iş ilanlarını inceleyebilir,başvuruda bulunabilirsiniz..Yeni ve en güncel Manikür & Pedikür Uzmanı iş ilanlarını sitemizde bir araya topladık umarım faydalı olur..

SAHİBİNDEN  DENEYİMLİ PEDİKÜR İŞ İLANI

İşsizlik sorunu gelen zamlardan sonra giderek artarken, iş arayan  deneyimli bayanlar, Manikür & Pedikür ilanlarını yakından takip ediyor. Türkiye geneli bir çok il’de  güzellik merkezlerinde çalışacak, tam zamanlı,  Manikür & Pedikür Uzmanı alınacak! Peki başvuru şartları neler? Başvuru nasıl yapılır?  İşte başvuru şartları… 

Sitemiz aracılığı ile  Manikür & Pedikür Uzmanı  iş ilanları  arasından kariyer hedefinize uygun iş ilanlarını inceleyerek, iş verenleri arayabilir, iş verenlere özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Manikür & Pediküriş ilanları genel başvuru şartları aynı olmakla birlikte özel şartlar iş verenlere göre değişkenlik gösterebilir. 

MANİKÜR & PEDİKÜR İŞ İLANI İÇİN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI
  • 22- 45  yaş arası bayan,
  • Protez tırnak konularına hakim,
  • Daha önce benzer işlerde en az 2 yıl tecrübeli
  • İletişimi iyi ve güler yüzlü,
  • Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
  • Dış görünüşüne önem veren,

MANİKÜR&PEDİKÜR  İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.