Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) İş İlanı

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) İş İlanı

İşkur  Resepsiyon Görevlisi Alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden oteller için  Resepsiyon Görevlisi yeni personel alım ilanı yayımlandı.

İşkur Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) Alımı

Yayımlanan personel alım ilanına  göre bir çok ile Resepsiyon Görevlisi   alınacağı ifade edildi. Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı Resepsiyon Görevlisi alım ilanları için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

RESEPSİYON GÖREVLİSİ İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İş arayan bir çok lise ve üniversite mezunu vatandaşlar,  Resepsiyon Görevlisi  iş ilanları kategorisini yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak  Resepsiyon Görevlisi  alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Resepsiyon Görevlisi  genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde:

RESEPSİYON GÖREVLİSİ  İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

  • 18- 45 yaş arası Bay-Bayan,
  • Tecrübeli,diksiyonu düzgün,güler yüzlü,
  • Tercihen yabancı dil bilen,
  • Hafta sonu ve vardiyalı sistemle çalışabilecek,
  • Bilgisayar kullanmayı bilen,
  • Erkek Adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli

İŞKUR RESEPSİYON GÖREVLİSİ İLAN BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ.

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.