Parkomat Görevlisi İş İlanı

Parkomat Görevlisi İş İlanı

Parkomat Görevlisi İş ilanları İşkur aracılığı ile yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) parkmetre firmaları için,tam zamanlı asgari ücretle çalışacak, Parkomat Görevlisi alımı yapıyor.Peki başvuru şartları neler, hangi illere alım yapılıyor? İşte detaylar ve daha fazlası..

PARKOMAT GÖREVLİSİ İŞ İLANI

PARKOMAT GÖREVLİSİ İŞ İLANI

İşkur Parkomat Görevlisi İş İlanı

İşsizlik sorunu bir çok insan için devam ederken, İşkur aracılığı ile iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bugün sizler için; Güncel Parkomat Görevlisi  İş İlanlarını bir araya topladık umarım faydalı olur. Alımlar günlük değişkenlik gösterdiğinden ilanları günlük takip etmenizi öneririz. İşte alım yapılan iller..

MUŞ,VAN,MUĞLA,MALATYA,İSTANBUL,ADANA,MERSİN,KAHRAMANMARAŞ ve bir çok il için Parkomat Görevlisi İş ilanı yayında.. İşte başvuru şartları..

Parkomat Görevlisi İş ilanları Başvuru Şartları

Başvurular şahsen İşkur İl binalarında veya online olarak İşkur Resmi Sitesinden aşağıda verdiğimiz linklerden takip ederek başvuru İl’lerini görüntüleyebilir üye olarak veya E-devlet üzerinden online başvuru sağlayabilirsiniz. Parkomat Görevlisi Başvuru şartları ilanlara göre farklılık göstermekle beraber, genel başvuru şartları ise şu şekilde;

  • 18 35 yaş arası bay,bayan,
  • En az ilköğretim bölümü mezunu,
  • İletişim yönü kuvvetli,
  • Herhangi bir sabıka kaydı bulunmayan,
  • Çalışmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmayan,
  • Çalışkan azimli ve verilen görevleri harfiyen yerine getirebilecek,
  • Erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli,

PARKOMAT GÖREVLİSİ İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.