PEYZAJ MİMARI İŞ İLANI

PEYZAJ MİMARI İŞ İLANI

Peyzaj Mimarı iş ilanları işkur aracılığıyla yayımlandı! İnşaat Sektörü gün geçtikçe büyüyüp, geliştikçe artık yapıların tamamı için peyzaj çalışmasına ihtiyaç duyuluyor, hal böyle olunca iş veren firmalar Peyzaj Mimarı arayışına giriyorlar. İşkur aracılığı ile bir çok firma için Peyzaj Mimarı iş ilanı yayımlandı. İşte detaylar ve daha fazlası…

PEYZAJ MİMARI İŞ İLANI

PEYZAJ MİMARI İŞ İLANI

YENİ PEYZAJ MİMARI  İŞ İLANI

İş arayan  üniversite mezunu mimar ve mühendisler Peyzaj Mimarı İş ilanlarını yakından takip ediyor.  Türkiye İş Kurumu ( İşkur) aracılığıyla Peyzaj Mimarı iş ilanlarını ve şartlarını görüntüleyebilir, İşkur ‘a  kayıt olup online başvuru yapabilir veya bulunduğunuz İl ‘deki İşkur binasına giderek, başvuruda bulunabilirsiniz.

PEYZAJ MİMARI  GÜNCEL İŞ İLANI

Web sitemiz üzerinden günlük en yeni ve en güncel Peyzaj Mimarı  İş ilanlarını görüntüleyebilir, aşağıdaki başvuru linklerini tıklayarak Peyzaj Mimarı İş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.Peki, başvuru şartları neler?

PEYZAJ MİMARI  İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Peyzaj Mimarı  iş ilanı genel başvuru şartları tüm ilanlar için aynı olmakla birlikte, bazı ilanlar firmaya göre  değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

PEYZAJ MİMARI İŞ İLANI İÇİN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

 • Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı ya da Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Dikkatli , çalışkan , işini seven,
 • Çalıştığı ekibin sorumluluğunu alabilecek,
 • Problem çözebilen
 • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
 • Aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

PEYZAJ MİMARI  İŞ İLANLARINI  GÖRÜNTÜLEMEK VE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İŞ BAŞVURUSU İLE İLGİLİ TAVSİYELER

 • İşkur iş ilanlarına başvurmadan önce eğer online başvuru yapacaksanız; işkur özgeçmişinizi güncelleyip eksik olan bilgileri eklemenizi öneririz, sonuç olarak eğer başvurduğunuz işe çağrılırsanız işkur aracılığı ile özgeçmişiniz başvurduğunuz firmaya giderken size verilen işkur özgeçmiş formu ile iş verene gönderiliyor. Eksik bir bilgi veya özgeçmiş firmalar tarafından olumsuz yanıt almanıza neden olabilir.
 • Başvuru yapacağınız iş pozisyonu ve firma ile ilgili önceden bir araştırma yapmanız sizin yararınıza olur. Firma çalışma saatleri, olumlu olumsuz yorumlar,çalışma saatleri gibi bir çok etken iş başı yapmanız durumunda istenmeyen sürprizlerle karşılaşmanıza engel olacaktır.
 • Her ne kadar işkur tarafından özgeçmişiniz gönderilmiş olsada iş verene sizden bir adet kendi firmasına ait cv doldurmanızı isteyecekler işkur tarafından oluşturduğunuz cv ile aynı şekil bir cv doldurun, çünkü iş veren ik veya iş veren kişiler hem işkur’un hemde sizden doldurmanızı istediği cvleri kıyaslayıp eksik veya yanlış bir bilgi olup olmadığına bakacaktır.
 • En önemli durumlardan biride iş görüşmesi soğuk kanlı olmanız ve kendinizden emin olmanız çok önemli öncelikle yapacağınız işe kendinizi inandırıp, ardından iş vereni inandırmanız gerekir.Hitap kısmı da çok önemli iş görüşmesi kurumsal ve büyük bir firma ise x bey yada x hanım diye hitap edilmeli.

Son olarak şunu belirtmekde fayda var bazen birden fazla kişi arasında gidip gelir firmalar, sizi olumsuz görüp diğer kişi yada kişileri alır ve daha sonra onlardan memnun kalmaz ve diğer seçenek olarak yanlış yaptığı seçimden ötürü sizi on gün yada bir ay sonra arayip çağırabilir. Umudunuzu hiç bir zaman iş konusunda yitirmeyin…

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.