Ambalajcı İş İlanları

Ambalajcı İş İlanları

İşkur aracılığı ile Ambalajcı (Elle) İş İlanları yayımlandı.Türkiye Geneli bütün illerde Ambalajcı iş ilanları yayımlandı. Detaylar ve daha fazlası sitemizde….

İşkur Ambalajcı İş İlanları

İşkur üzerinden tekstil fabrikalarına, gıda fabrikalarına,demir çelik fabrikalarına,plastik üretimi fabrikalarına ve bir çok farklı katagorideki firma ve fabrikalara ambalaj işini yapabilecek eli yatkın personel alınıyor.Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı  Ambalajcı (Elle)  alım ilanları için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da… 

AMBALAJ İŞ İLANLARI

AMBALAJ İŞ İLANLARI

Ambalaj İş İlanları

En yeni ve en güncel iş ilanları sadece sitemizde aşağıdaki linkleri tıklayarak her gün güncellenen Ambalajcı (Elle) ilan katagorilerini görüntüleyebilir, başvuru yapabilir ve işe girebilirsiniz.

 

 AMBALAJCI İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İşsizlik sorunu ile baş başa kalan ve iş arayan bir çok vatandaşlar İŞKUR Ambalaj  iş ilanlarını yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak  büyük firmalara Ambalajcı personel alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Ambalajcı  işi için  genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

Ambalajcı  İş İlanı İçin Genel Başvuru Şartları

  • 20 -45 yaş arası bay-bayan
  • Vardiyalı ve hafta sonları çalışabilecek
  • En az ilköğretim mezunu
  • Tercihen askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli
  • Kendisine verilen görevleri yerine getirmek,

AMBALAJCI (ELLE) İŞ İLANLARINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.