Satış Danışmanı İş İlanı

Satış Danışmanı İş İlanı

İşkur  Satış Danışmanı Alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Satış Danışmanı  için yeni personel alım ilanı yayımlandı.

İşkur Satış Danışmanı Alımı

Yayımlanan personel alım ilanına  göre bir çok ile Satış Danışmanı   alınacağı ifade edildi. Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı Satış Danışmanı alım ilanları için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

SATIŞ DANIŞMANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İş arayan bir çok vatandaşlar İŞKUR  Satış Danışmanı   iş ilanları kategorisini yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak Satış Danışmanı  alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Satış Danışmanı  genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde:

SATIŞ DANIŞMANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

  • 18 – 36  yaş arası bay veya bayan
  • Esnek çalışma saatlerine uyabilecek
  • Satış konusunda tecrübeli, dinamik, hedefleri olan.
  • Ekip çalışmasına yatkın güler yüzlü
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,
  • Akıcı, düzgün diksiyona ve analitik düşünme becerilerine sahip,
  • Aktif çalışmaya uygun ve prezantabl
  • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • Hafta içi 1 gün izinli, hafta sonu çalışacak.
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli

SATIŞ DANIŞMANI İŞ İLNANLARINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

NOT: Sitemiz günlük olarak İşkur  Satış Danışmanı İş ilanlarını güncelliyor. Eğer başvuracağınız il yok ise sitemizi kaydedip, devamlı bakmanızı öneririz. Sonuç olarak boşta olan iş ilanına biri alındığında o iş ilanı kapanıyor ve farklı yeni bir iş ilanı ekleniyor.

 

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.