Vinç Oparatörü İş İlanları

VİNÇ OPARATÖRÜ İŞ İLANI

Vinç Oparatörü katagorisinde İşkur aracılığı ile iş ilanları yayımladı. İşkur ‘a kayıt yapıp sizde Vinç Oparatörü iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

VİNÇ OPARATÖRÜ İŞKUR İŞ İLANLARI

İşkur üzerinden bir çok büyük firmalara mobil vinç oparatörü, gezer köprü vinç oparatörü,kule vinç oparatörü  aranıyor.Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı, Vinç Oparatörü alım ilanı  için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

YENİ VİNÇ OPARATÖRÜ İŞ İLANLARI

En yeni ve en güncel iş ilanları sadece sitemizde, aşağıdaki linkleri tıklayarak her gün güncellenenVinç Oparatörü iş ilanı katagorilerini görüntüleyebilir, başvuru yapabilir ve işe girebilirsiniz.

VİNÇ OPARATÖRÜ İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İşsizlik sorunu ile baş başa kalan ve iş arayan bir çok vatandaşlar İŞKUR VİNÇ OPARATÖRÜ  iş ilanlarını yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak  Vinç Oparatörü personel alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler? 

Vinç Oparatörü işi için  genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde;

VİNÇ OPARATÖRÜ  İŞ İLANI İÇİN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI
  • 25-50 yaş arası,
  • En az ilköğretim okulu mezunu,
  • Src belgesi bulunan,
  • Oparatör sertifikası bulunan,
  • Güvenilir, sorumluluk sahibi,
  • Özveri ile çalışacak,
  • Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli

VİNÇ OPARATÖRÜ İŞ İLANINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKURA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.