İşkur Hemşire İş İlanı

İşkur Hemşire İş İlanı

İşkur Hemşire Alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Hemşireler için yeni personel alım ilanı yayımlandı.

İşkur Hemşire İş İlanı

Yayımlanan personel alım ilanına  göre bir çok il’de İşkur aracılığı ile Hemşire alınacağı ifade edildi. Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı Hemşire alım ilanları için başvuru şartları ve başvuru ekranı www.kamuisi.com ‘da…

HEMŞİRE İŞ İLANI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İş arayan bir çok vatandaşlar İŞKUR  Hemşire iş ilanları kategorisini yakından takip ediyor. Çeşitli illerde  daimi (sürekli) olarak özel hastanelerde,kliniklerde,özel bakım evlerinde,iş sağlığı firmalarında, özel doktor muayenelerinde, Hemşire alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

Hemşire alımı için  genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde:

HEMŞİRE İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

  • Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokul mezunu,
  • Tercihen daha önce benzer pozisyonda görev almış,
  • İletişim yetenekleri güçlü ve güler yüzlü,
  • Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş,
  • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • – 18-45 yaş arası,

HEMŞİRE İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

 

İŞKUR‘A NASIL KAYIT OLUNUR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.