MALATYA EVDE EK İŞ İLANLARI

MALATYA EVDE EK İŞ İLANLARI

Malatya evde  ilanları yazımızla siz değerli okuyucularımız için gerekli iş fikirlerini paylaşıp, sizlere yardımcı olmaya çalışacağız… Gün geçtikçe Malatya Nüfusu artarken, iş imkanları da artıyor. Bir çok imalat yapan firmalar, personel giderlerini azaltmak adına ev ortamında çalışacak  deneyimsiz bay, bayan personel alımı arayışındalar…

 

MALATYA EVDE EK İŞ İLANLARI

MALATYA EVDE EK İŞ İLANLARI

MALATYA EVDE YAPILABİLECEK İŞLER

Ev ortamında çalışarak hem ek gelir sağlayıp, hem de boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz, çalıştıkça para kazanmakta sınır tanımayacağınız bir çok iş imkanının olduğunu söyleyebiliriz.

Malatya ili için evde yapılacak işler bakımından firmaların vermiş olduğu evde çağrı alma, evde tesbih işi, evde yazarlık yapma, evde bebek bakıcılığı, evde nikah şekeri hazırlama,evde el işi yapma, evde çorap çifti bulma, evde pasta yapımı, evde kurdele hazırlama, evde kutu katlama, evde ambalajlama, evde tütün sarma, evde yemek yapma, evde makale yazma, evde çeviri işi yapma gibi birçok iş ilanları takip ederek rahatlıkla yapabilmeniz mümkün.

EVDE İŞ FİKİRLERİ MALATYA 

Evde çalışma saatini siz belirleyerek kendi işinizin patronu olabilir, ek kazanç sağlayarak aile halkına maddi anlamda destek olabilirsiniz.

Malatya Evden Çağrı Almak

Malatya  bölgesinde bir çok firmalar artık büyük çağrı merkezlerine, avuç dolusu para vermek yerine bir haftalık eğitim ile size verilen bilgisayar ve internet ile evden 8 saat çağrı alıp maaş, sosyal haklarınız, sigorta gibi bir çok imkanlarla evden çalışma fırsatı sunuyor.

Malatya Evde Bebek Bakıcılığı

Bebeklerle aranız iyi mi? Malatya bölgesinde bir çok çalışan çiftler, çocuklarına kendi  evinizde bakacak güvenilir bakıcı arıyor. Eğer ev ortamınız bu duruma müsaitse ve bebeklerle aranız iyi ise bu iş tam size göre.

Malatya Evde Çorap Çifti Ayrıştırma

Bir çok ilde olduğu gibi Malatya ili için çorap fabrikalarından çuval ile gelen karışık çorapları ayırıp çiftini bulmak hem eğlenceli hem de  evde uğraşıp para kazanma için iyi bir fikir..

Malatya Evde Kutu Katlama

Malatya bölgesinde bulunan büyük matbaaların ürettiği pastane,kuru yemiş ve diğer ambalaj ürünlerinin katlaması işi evde yapabilecek güzel işlerden biri..

Malatya Evde  Yazarlık Yapma

Bir çok büyük siteler ve firmalar için verilen konu başlıklarıyla ile yazı ve makale yazabilirsiniz.  285 kelime yazı için  5 tl gibi bir ücret karşılığında günde 10 makale yazıp evde ek gelir sağlayabilirsiniz.

Malatya Evde Çeviri Yapma

Yabancı diliniz iyi fakat kullanma imkanınız mı yok? Bu iş tam size göre Malatya‘da evde oturduğunuz yerde verilen Türkçe kelimeleri İngilizce diline çevirerek firmalara gönderip ev halkına ek gelir sağlayabilirsiniz.

Malatya Evde Yemek Yapma

Malatya  bölgesinde yaşıyor ve el lezzetinize güveniyor musunuz? Bu iş  tam size göre  bir çok firma artık yemek fabrikalarında yemek yemek yerine ev yemeklerini tercih ediyor. Evde size haftalık verilen malzeme ile büyük firmalara yemek yapıp evde yemek yaparak ek gelir sağlayabilirisiniz…

Malatya Evde Tesbih İşi Yapma

Makine işi tesbih üreten büyük firmalar, eleman alıp çalıştırmak yerine evde ufak bir eğitim verdikten sonra Malatya’da  ev ortamında  tesbih düzme işini sizlere sunuyor eliniz yatkınsa bu  tam size göre…

 

Sizde Malatya  ‘da yaşıyor evde ek yapmak istiyorsanız. Bu yazının altına yorum yazarak ad, soyad  iletişim ve mail adresinizi yazıp Malatya eve ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 7 Yorum
 1. Elif dedi ki:

  Malatya’da yaşıyorum evde iş alanından yararlanmak istiyorum

 2. engin ervüz dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum vaktim oluyor yardımcı olur musunuz.

  1. Tülay kılıç dedi ki:

   malatya yesilyurtta yasiyorum evde ek is yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 3. Duygu dedi ki:

  Malatyada yaşıyorum evde iş alanından yararlanmak istiyorum

  1. Cevher dedi ki:

   Bende paketleme işi yapmak istiyorum çorap

 4. Leyla Yamancan dedi ki:

  Malatya’da yaşıyorum evde iş imkanından yararlanmak istiyorum

 5. Kader dedi ki:

  Evde çorap işi yapmak lütfen yardımcı olurmusunuz