Xiaomi Mi box s apk ve dosya aktarımı nasıl yapılır?

Xiaomi Mi box s apk ve dosya aktarımı nasıl yapılır?

Xiaomi Mi box s 4k veya Xiaomi mi stick dosya aktarımı nasıl yapılır?

Xiaomi mi stick,  Xiaomi Mi box s 4k  cihazların dışardan uygulama ve dosya aktarımı konusunu  makalemizde anlatmaya çalışacağız.

Bir çok kullanıcının İnternet özelliği olmayan bir televizyonu İnternet özelliği kazandırmak için aldığı cihazı kullanırken yaşadığı bir sorundur.

Mi Box

Xiaomi Mi box s 4k

PlayStore’de istediği uygulama olmaz veya bilinmeyen bir kaynaktan uygulama veya apk yüklemek ister veya resim video dosya atmak ister cihaza işte tamda bu sırada bu uygulama devreye giriyor.

Xiaomi mi stick,  Xiaomi Mi box s 4k TV File Commander

TV File Commander uygulaması sayesinde dışarıdan apk,uygulama,resim,video ve bir çok şeyi  Xiaomi Mi box s 4k veya Xiaomi mi stick ‘e çok rahat bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Bu cihazdan bende de 2 adet var aldığımda kullanmayı öğrenmem bayağı zamanımı aldı ve İnternet ortamında tam anlamıyla açıklayan bir site yok.

TV File Commander , Xiaomi Mi box s 4k veya Xiaomi mi stick cihazıyla birlikte gelen bir uygulama eğer uygulama yüklü değilde play store’den indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra en önemli şeylerden bir tanesi dosya aktarımını yapmanız için mi box ile pc aynı ağ ortamında olmalı yani iki cihazda aynı internet bağlantısı ile bağlı olacak aksi halde uygulama içindeki dosya aktarmanın verdiği ip adresi web browsere yazsanız dahi açılmaz.

Xiaomi mi stick,  Xiaomi Mi box s 4k  cihazlar için bulunmaz bir nimet bu program dışardan playstoreden olmayan tüm uygulamaları bu ara yazılım sayesinde mi box içine atip kullanabiliyorsunuz

Şimdi uygulama kullanımı ile ilgili bir video ekliyorum bu uygulamayı nasıl kullanacağınızı daha iyi anlatacak.

Ve son olarak 2 tane güncel gerekli uygulama için aşağıdaki linklerden ilgili makaleye gidebilirsiniz.

Xiaomi Mi Tv Stıck gerekli uygulamalar

Xiaomi Mi box s gerekli uygulamalar 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.