EHLİYET SINAVINDA ÇIKMIŞ SORULAR VE CEVAPLAR

A+
A-

EHLİYET SINAVINDA ÇIKMIŞ SORULAR

Ehliyet sınavı, her sürücü adayının zorlandığı bir durum, yaklaşık  2018 yıldan bu yana online e- sınav  olarak sınav süreci devam eden  MEB tarafından belirlenen e-sınav merkezlerinde yapılıyor.

EHLİYET SINAV SORULARI PDF

EHLİYET SINAV SORULARI PDF

Sınav merkezlerinde size ayırılan bilgisayar ile verilen süre zarfında  soruları cevaplandırıp, sınav bitiminde yine salonda bulunan puan sorgulama ekranlarından anında sınav sonucu öğrenilebilmektedir.

EHLİYET SINAV SORULARI PDF İNDİR

Ehliyet sınavında çıkabilecek, geçmiş dönemde çıkan ve göz gezdirmenizle aklınızda kalacak son 2 yıla ait Ehliyet Sınavında Çıkmış Sorularla sizlerleyeyiz.

Ehliyet Sınavına girecek her sürücü adayının göz gezdirip, tekrar yapacağı bu döküman ile sizlere faydalı olacağını düşünüyoruz.

Ehliyet sınavı öncesi önceki yıllara ait çıkmış soruları  sınavda çıkabilecek soru tiplerini ve benzer soruları kolayca yanıtlamanızı sağlayacaktır. Ehliyet Sınav Soruları Güncel Dosyaları indirebilir, yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

NOT: İndirdiğiniz dosyayı açmak için bilgisayarınızda Akrobat Reader yüklü olması gerek yoksa açamazsınız Akrobat Reader indirmek için tıklayınız.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.