Printful Nedir? Printful ile Nasıl Para Kazanılır?

Printful Nedir? Printful ile Nasıl Para Kazanılır?

Printful ile nasıl para kazanılır, son zamanların merak edilen konularından biri haline geldi. Printful, internet üzerinden özgün tasarımların yapılabildiği ve dijital olarak pazarlanabildiği bir adrestir. Bu adreste faaliyet gösterirken evden para kazanma şansınız olduğu gibi yüksek kazançlar da elde edebilirsiniz. Printful ile nasıl para kazanılır; Tasarım ve çizimlerinizi yükleyeceğiniz adreste, sitelere satış yaparak para kazanabiliyorsunuz.

Printful Nedir Printful ile Nasıl Para Kazanılır

Printful Nedir Printful ile Nasıl Para Kazanılır

Printful ile Para Kazanma

Printful, 2013 yılında kurulan, hala kullanılmaya devam eden bir E-ticaret adresidir. Bu adreste, doğrulanmış hesaplar çeşitli çizimler ve tasarımlar yapar. Yapılan tasarımların pazarlandığı alanlar ise oldukça geniştir. Amazon gibi büyük E-ticaret sitelerine kupa baskıları, posterler gibi dijital çizimler satılır. Satış işlemleri ise site yönetimi üzerinden takip edilmektedir.

Printful üzerinden para kazanmanız için öncelikle resmi web adresine üye olmanız gerekiyor. Türkçe uygulaması olmadığı izleyeceğiniz adımların hemen hepsi İngilizce anlatımlara sahip. Bu nedenle çeviri desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Hesap oluşturma aşamasından sonra ise mülakat aşamasına geçiliyor.

Hesabınız doğrulandığında, çizim yapmaya başlayabiliyorsunuz. Dijital çizimlerinizi profilinize yükledikten sonra doğrudan müşteri bulmanız zordur. Ancak bir müddet sonra çizimleriniz tanınmaya ve satılmaya başlayacaktır. Printful ile nasıl para kazanılır; Satışlarınız üzerinden kar payı alınsa da tasarımlarınıza ödenen ücretin büyük kısmı size verilir ve bu şekilde kazanç elde edebilirsiniz.

Printful Güvenilir Mi?

Online çalışmak isteyen insanlar için güvenilir adresler bulmak kolay olmuyor. Birçok firmada hizmet vermenize rağmen ödeme alamayabilir, mağdur olabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle katıldığınız adreslerin güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Printful hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz kaynaklar arasında Türkçe kaynak bulmanız zordur. Yurt dışı kaynaklı olan web adresi, global sosyal platformlar arasında yer alır.

Printful, 2013 yılından bu yana Amerika, Avrupa ülkeleri gibi ülkelerin firmalarına satışların yapıldığı bir adrestir. Çizim yapacak olan kişiler, hesap oluşturmaları ardından doğrulanmış hesap almak için mülakattan geçer. Yapılan işlerin kalitesine göre fiyat belirlenmesi istenir ve belirlenen fiyatın bir kısmı çalışanlara kazanç olarak ödenir. Sitede ödeme alamama gibi bir durum söz konusu değildir.

Printful Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Printful hesabı oluşturmak için resmi web adresi dışında kullanabileceğiniz bir adres ve uygulama yoktur. Arama motorunda çıkan Printful.com üzerinden hesap oluşturabilirsiniz. Siteye üye olurken verdiğiniz bilgilerin doğru olmasına dikkat edilir ve hesap doğrulaması istenir. Ücretsiz üye olabileceğiniz adreste çizimlerinizi dünya çapında tanıtabilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Printful Çizimleri Ne Üzerine Yapılır?

Printful, oldukça kapsamlı bir sitedir ve farklı alanlara hitap eden çizimler yapılabilir. Kupa baskıları, tişört baskıları, posterler gibi çizimlerinizi siteye yükleyebilirsiniz. Printful ile nasıl para kazanılır; Çizimleriniz satıldığında, sitenin almış olduğu kar payından kalan tutar doğrudan hesabınıza aktarılır ve istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.