Merve Özbey ‘den Alkışlanacak Hareket!Mardin’de atölye kurdu

Merve Özbey ‘den Alkışlanacak Hareket! 

Ünlü sanatçı Merve Özbey, kızının doğum günü anısına Mardin’deki bir okula 130 adet müzik aletinden oluşan bir müzik atölyesi yaptırdı.

2020 yılında iş insanı Kenan Koçak ile nikah masasına oturan Merve Özbey, geçtiğimiz yıl şubat ayında anne olmuştu. Bu yıl ikinci kez anne olmaya hazırlanan Merve Özbey, 26 Şubat’ta doğan kızı Elif Özüm Koçak anısına bir müzik atölyesi yaptırdı.

merve özbey

merve özbey

130 Adet Müzik Aletinden Oluşan Bir Atölye Yapıldı

Ünlü şarkıcı Merve Özbey Koçak, Mardin’in Artuklu ilçesine bağlı Kabala Mahallesi’nde bulunan 100’üncü Yıl ilk ve ortaokulunda 130 adet müzik aletinin bulunduğu bir müzik atölyesi yaptırdı.

Merve Özbey’e Şükranlarımızı Sunuyoruz

Açılışı Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan gerçekleştirdi. Öğretmen ve öğrencilerle güzel bir ortamda buluştuklarını belirten Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan, “Tabii bu atölyeye vesile olan bu hayrı işleyen, bu ortamı bize oluşturup çocuklarımızı, öğrencilerimizi sevindiren ve daha önce birçok okulda bu çalışmaları yapan Merve Özbey’e teşekkür ederiz. Hem kızı adına açtığı bir atölye ortamı oldu hem de 130 parça müzikaleti ile birlikte atölyemize yapılan tüm maliyetini karşılamakla öğretmenlerimiz ile idaremiz ile iş birliği içerisinde işlemi bitirdiler. Sevindirici olan durum bu yaştaki öğrencilerimizin daha çok müzik ile bu tür ortamları ekip ruhuyla paylaşmakla birlikte içlerindeki enerjiyi doğru yere ve içlerinde yeteneği keşfedecek güzel ortamı oluşturduğu için Merve Özbey’e şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.