ADALET BAKANLIĞI KADROLU 200 ELEMAN ALIYOR

ADALET BAKANLIĞI KADROLU 200 ELEMAN ALIYOR

Adalet Bakanlığından yeni bir alım ilanı geldi. Adalet bakanlığı , Psikolog, Pedagog, Sosyal Çalışmacı, 200 personel alacak. Başvurular 13 ila 27 aralık 2021 tarihleri arasında başlıcak…

 

Adalet Bakanlığından:

KADROLU PSİKOLOG-PEDAGOG-SOSYAL ÇALIŞMACI ALIMI İLANI

Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda, Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere psikolog, pedagog ve sosyal çalışmacı kadrolarına sözlü sınav sonucuna göre toplam 200 personel alımı yapılacaktır.

Adaylar başvurularını e-Devlet üzerinden Adalet Bakanlığı Kariyer Kapısı-Kamu işe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden e-Devlet şifresi ile yapacak olup duyuruda belirtilen süre içinde şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular 13 Aralık 2021 tarihinde başlayıp, 27 Aralık 2021 tarihinde saat 23:59:59’da sona erecektir.

Başvurular için gerekli koşullar, istenilen belgeler, sınav süreci ile ilgili diğer bilgiler Bakanlığımız internet adresinde (www.adalet.gov.tr ) yer almaktadır.

ADALET BAKANLIĞI İLAN DETAYINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.